Hakkımda

Merhaba arkadaşlar kendimle alakalı sizlere biraz hakkımda bilgi vermek istiyorum. Şuanda içerisinde bulunduğunuz göz gezdirdiğiniz ve okuduğunuz kişisel blog sitesinin sahibi ve kurucusuyum. Ayrıca sitenin tek yazarı olarak sizlere fikirlerimi, gezintilerimi, ve projelerimden bahsetmeye çalışacağım.

İnternet dünyasına yaklaşık 19 yıl önce bir internet cafede başladım ve o günden günümüze zaman zaman vakit ayırarak devam etmekteydim. Ancak son zamanlarda internet üzerindeki bu bolca zaman ayrımından ötürü bir şeyler yapmaya karar verdim. Sizlere sayfam içerisinde yapacağım paylaşımlarım dan ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

VİZYON

Tamamen özgün ve tamamen gerçek bilgileri sizlere aktarmaya çalışan ve fikir alışverişlerinde bulunan bir paylaşım ve internet bilgi kaynaklar üzerine kurulu olan bir kişisel blog sitesidir.

MİSYON

Amacımız sizlere daha iyi bir kişisel blog sitesinden ziyade daha detaylı ve daha iyi bir bilgi aktarmak için araştırmalarını titizlikle yapan ve bunları size sunmaya çalışan bir bilgi sitesi oluşturmak.

NELER YAPIYORUZ ve NELER SUNUYORUZ

Öncelikle MasallahERDOGAN.Com.TR olarak sizlere neler yaptıklarımızdan bahsetmek ve sitemizde sizlere neleri sunacağımızdan bahsedip ve sıralayacağım.

 • SEO – Bir web sitesi olup seo ismini duymayan neredeyse yoktur. SEO demek web sitesi için arama motorları tarafından tüm iyileştirme ve çalışmaları gösteren ve bir siteyi arama motorlarında en üst sıralara taşıya bilmek için yapılan bir işlemdir. Seo alanında yaklaşık 15 Yıllık bir araştırma inceleme ve tecrübe ile çalışmalarıma kişisel olarak kendi sitelerimde devam etmekteyim.
 • Ülkeleri Geziyorum – Gezmiş olduğum ülkeleri sizlere sitemde sunacağım içerikler üzerinden ulaşa bilecek bu ülkelerde merak edilen tüm sorularınıza cevap vere bileceğim elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.
 • OYUN – Online çevrim içi oyunlarından flash oyunlarına kadar neredeyse tüm oyun sektörüne girmeye çalışıyor ve bu alanlarda en iyisi ola bilmek için çalışmalara devam etmekteyiz. Oyun alanlarına 05 Ocak 2019 Tarihinde başlamış olduğumuzu bildirmek isteriz.
 • OYUN PROJELERİMİZ :
 • OkeyOyna.NET
 • BatakOyna.NET
 • KingOyna.NET
 • PistiOyna.NET
 • Tavla.ORG
 • 5 Siteden fazlası mevcuttur ancak sizlere şuan için başlıca 5 sitemi söylemek istedim, amacımız en iyi oyun platformu için alt yapı çalışmalarına durmadan devam etmek.
 • İnternet Paylaşımları – İnternet üzerinden merak edilen tüm paylaşımları sizlere yorumlamak ve sizlere sunmak en iyi siteleri sizler için araştırıyor ve sizlere sunuyoruz.
 • SOHBET – İnternetin var olması ile birlikte neredeyse en popüler olarak önümüze sohbet, chat, muhabbet gibi sitelerde bire bir sohbet ve arkadaşlık platformları çıkmakta. Bizlerde bu alanda geride kalmamak adına hepsohbet.net sitesi ile bu sektörde bizlerde varız diyerek çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Açıkçası yukarıda sizlere anlattıklarımın bir kısmı olarak yer alan içeriğimizde daha kapsamlı ve daha anlaya bilinirlik içeriklerlere oluşturulacak olan katagorilerimizin başlıkları içerisindeki yazılar aracığılı ile ulaşa bilecek ve bizleri daha iyi anlamanızı sağlayacağımızdan emin ola bilirsiniz.